Natracare

Kadınlar dikkat! Natracare ile ilgili sıcak gelişme

Geçtiğimiz aylarda Türkiye'ye giriş yapan ve dünyanın 63 ülkesinde satılan Natracare, organik ve doğal yapısının yanı sıra ünlülerin tercihi ile de dikkat çekmişti. Plastik, parfüm ve klor içermeyen yapısı ile Instagram fenomenleri, moda, sosyete ve sanat Influencer'ları tarafından da büyük ilgi görmüştü. Şimdi, bu ped Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği (TJOD) tarafından da önerildi.

Türkiye çapında 3000’i aşkın jinekoloğun üye olduğu TJOD (Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği) başkanı Prof. Dr. Ateş Karateke, Natracare ürünlerinin dernek tarafından önerilmesini şu sözlerle açıkladı: Natracare ürünleri, alerjik reaksiyon oluşturabilecek plastik, parfüm ve klor gibi maddeleri içermediği için kadın sağlığında önemli bir yere sahip. Natracare'in geri dönüşümlü ve ekolojik bir ürün olması hem bizim hem de gelecek nesiller için çok önemli.

Natracare

Sosyal medyada özellikle Instagram üzerinde sürekli paylaşılan ve fenomen marka haline gelen Natracare'in hijyenik ped, günlük ped, intim mendilleri, anne ve bebek ürünleri bulunuyor. Natracare’in içeriklerini daha detaylı olarak okumak isterseniz http://www.natracare.com.tr/Urunler/Pedler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İngiliz aktivist Susie Hewson'un sahibi olduğu Natracare, bağımsız kuruluşlarca verilen Ethical Awards etik ödülünün de sahibi. Ünlü aktivist Susie Hewson, “Ekolojik, doğal, organik pamuk ve vegan ürünler üreterek etik ödülü kazanmamız tesadüf değil. Karbon ayak izi konusunda giderek yaygınlaşan bilinçlenme, tarımsal üretimde yaygınlaşan zirai ilaçlar, GDO gibi etkenler dünya genelinde tüketicilerin tercihlerini etkiler oldu. İnsanlar artık yedikleri gıdaya, satın aldıkları ürünlere daha çok özen gösteriyorlar. Üretim hattımız tüm dünyada bağımsız kalite organizasyonları tarafından kontrol ediliyor. Ürünlerimizin kalitesi karşısında insanlar şaşkın. Yeni tüketicilerin beklediği yüksek standartları korumak için gayret gösteriyoruz. Optimum kaliteyi garanti altına almak için, üretim zinciri boyunca sürekli olarak risk analizleri yapıyor ve yatırımlarımızı daima çevre projelerine göre şekillendiriyoruz. Çevreye, insanlara, hayvanlara saygı duyuyoruz,” diye konuştu.

Ethics Ethics Ethics Ethics Ethics