Blog


Natracare'i bir de kullananlardan dinle!

Blogger'lar, vlogger'lar ve influencer’lar Natracare’i deneyimledi. Hayatlarında nasıl büyük bir değişim yaşadıklarını takipçileriyle paylaştılar. Peki, senin hayatında neler değişti? Natracare’ın senin hayatındaki yeri ne acaba? 


Geleceğin Pamuk Gibi Olsun!

Natracare Türkiye olarak HELLO! Dergisi ile birlikte düzenlediğimiz "Geleceğin Pamuk Gibi Olsun" etkinliğine cemiyet hayatının ünlü isimleri katıldı. Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile birlikte Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı Prof. Dr. Timur Gürgan da davette ünlü kadınlara önemli uyarılarda ve bilgilendirmelerde bulundu. Organik, doğal ve sürdürülebilir ekolojik hayatın da konuşulduğu çok özel davette menülerde vegandı.

Davete İpek Toplusoy, Alegra Levi, Ahu Orakçıoğlu, Begüm Özer, Burcu Hanif, Aslı Küseyrioğlu, Gül Gölge Saygı, Çağla Bostancı, Burcu Şendir, Pelin Kaya, Gül Erçetingöz, Begüm Karamahmutoğlu, Meltem Tahrancı, Nur Bilen Yavuzer, Eda Şentürk Akçaya, Gökçe Ateş Kantarcı, Ruşa Acar, Şebnem Burcuoğlu, Günsel Ülkü, Ece Vahapoğlu, Ayşe Burcu Kaya, Jale Balcı, Akasya Aslıtürkmen gibi cemiyet ve sanat dünyasının ünlü isimleri katıldı.


Her Kadının Bilmesi Gereken Periyodik Tablo


Natracare'i Beğeneceğinizi Biliyorduk!

Natracare, %100 organik pamuğuyla, içeriğinde plastik madde bulunmamasıyla ve en önemlisi klor ile yıkanmadığı için dioksin
madde içermemesiyle kısa sürede herkesin gönlünü kazandı. Biz de, sizden aldığımız geri bildirimlerden görüyoruz ki doğru bir iş yapıyoruz. Paylaşım yapan herkese kocaman bir teşekkür gönderiyoruz!


Güney Kore'de Yapılan Araştırma Kadınları Ayağa Kaldırdı

Hayatta yapacak, öğrenecek ve keşfedecek ne çok şey var!
Kore’de Gıda ve İlaç Güvenliği Bakanlığı hijyenik pedlerin içeriğiyle ilgili bir çalışma başlattı. Sonuç ise vahim. Ülkenin en ünlü hijyenik ped markasında bile en yüksek toksik maddeler bulundu. Ancak, markaların ped içeriklerini açıklamaları zorunlu değil. Bu nedenle Koreli kadınlar endişeli.
Sen de hayatta en çok kullandığın ürünün içeriğini bilmek istemez miydin? Peki, bu konuda minik bir araştırma yapmaya ne dersin?


Natracare Tüm İçeriğiyle Doğal ve Organik

Anlıyorum reglsin. Zaten keyfin yok, sinirlerin bozuk, karnın ağrıyor. Yetmezmiş gibi bir de alerjilerle, kaşıntılarla uğraşıyorsun. Hal böyleyken pedlerinin içine bakmak aklına gelmemiştir senin kesin. Sen en iyisi al onlardan birini, yırt, küçük parçalara böl, hem hırsını al hem de içine bir bak. Kimse seni kandıramaz çünkü pedin gerçek pamuktansa, kolayca yırtabilirsin ama ya değilse... O zaman bak bakalım içinde neler var, sonra da bana yaz. Bu iyiliğimi sakın unutma!